Філія «Інфоксводоканал»
Особистий кабінет для
підприємств і організацій

Шановні абоненти!

Повідомляємо Вам, що з 01.05.2014 року філія «Інфоксводоканал» реалізував інтернет-технологію взаємодії з aбонентами – юридичними особами. У розділі Особистий кабінет для підприємств і організацій» абоненти можуть бачити і контролювати інформацію за своїм підприємством, інформацію про споживачів, водомірів, фінансових розрахунках, виставлених рахунках, а також матимуть можливість передачі поточних показань приладів обліку, оплати рахунків та інше.

Для роботи за даною технологією, просимо Вас оформити заявку з обов`язковим зазначенням офіційної адреси електронної пошти, на яку буде відправлено логін та пароль доступу до Системи, а також будуть відправлятися офіційні повідомлення, дописи, рахунки та інша інформація.

Оформлену заявку необхідно роздрукувати, підписати у керівника підприємства і вислати «сканкопію» по електронній пошті на адресу [email protected] або відправити факсом на номер 705-55-81 або принести в Управління з контролю за водокористуванням за адресою: 65089, м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 43а (в 2-Гіс - вул. Ак. Корольова, 43-а/2).

Після внесення адреси Вашії електронної пошти в базу даних філії «Інфоксводоканал», на цю електронну адресу Вам буде надіслано листа з повідомленням про реєстрацію, логіном і паролем доступу до особистого кабіненту Вашого підприємства.

Філія «Інфоксводоканал»
УКПВ

Заява на отримання доступу

Прошу надати доступ до системи самообслуговування абонентів на сайті філії «Інфоксводоканал» (www.infoxvod.com.ua), розділ Особистий кабінет для підприємств і організацій».

Реквізити абонента:

22.06.2024 р. _____________ /____________________/
(печатка, підпис)